TEŞEKKÜRLER GÖKÇEBEY

İnşallah Cumhuriyetimizi daha nice 100. yıllar da daha coşku ve heyecanla kutlayacağız.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına özel bir anı daha paylaşmanın gururu ile Cumhurriyetimizin 100’ üncü yılını büyük bir kalabalık ve coşkuyla, gururla kutladık. Dolu dolu bir programla hem tarihimizi ve Milli Mücadele kahramanlarımızı andık hem de millet olarak en değerli kazanımımız olan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü doyasıya kutladık. Gökçebey dün olduğu gibi bugün de yarın da Cumhuriyetten yana olmaya devam edecek.

Programımıza Gökçebey Kaymakamı Sn.Adem Taşpınar, ilçemiz protokolü, Siyasi Parti ilçe başkanları, sivil toplum örgütleri ile öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.Her etkinliğimizde bizlerle birlikte olan Cumhuriyeti benimsemiş, onu yaşayan ve yaşatmak arzusunu taşıyan hemşehrilerime sonsuz teşekkür ederim.

Cumhuriyetimiz Ata’mızın dediği gibi ilelebet payidar kalsın. Bunu hep beraber başaracağız. Bundan sonra da umudumuzu kaybetmeden hep geleceğe bakarak, çocuklarımıza gelecek nesillere Cumhuriyetimizi emanet edeceğiz ve sonsuza kadar yaşamasını sağlayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını sevgi ve rahmetle anıyorum. İnşallah Cumhuriyetimizi daha nice 100. yıllar da daha coşku ve heyecanla kutlayacağız.

Vedat ÖZTÜRK

Belediye Başkanı


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır