24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Başkanımız Öztürk;'' Her koşulda, çocuklarımızın geleceğini düşünen fedakar öğretmenlerimizin, Gökçebey Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz. '' dedi. 

Belediye Başkanı Vedat Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Öztürk mesajında; ‘’ Dünyanın en kutsal mesleklerinden birini icra eden öğretmenlerimizin bilgi toplumu olabilme yolunda üstlendikleri rol son derece önemlidir. Ülkemizin gelişim, değişim, dönüşüm ve kalkınmayı gerçekleştirerek gelecekle ilgili hedeflerine ulaşmasında en önemli görev öğretmenlerimize düşmektedir. Değerli öğretmenlerimizin, çocuklarımızı Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün, 'Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır' sözünden yola çıkarak O'nun izinde milli değerlerimize sahip çıkan, bu ülkenin vatandaşı olmaktan gurur duyan, tarihiyle övünen, kendine güvenen bireyler olarak yetiştireceğinize yürekten inanıyorum. Her koşulda, çocuklarımızın geleceğini düşünen fedakar öğretmenlerimizin, Gökçebey Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz.              

Bu vesileyle; başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere merhum öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar en içten sevgi ve saygılarımı sunarım’’dedi.


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır