2023 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum

Belediye Başkanımız Vedat ÖZTÜRK yeni yıl kutlama mesajında duygu ve düşüncelerini şöyle belirtti;

Saygıdeğer Hemşerilerim;
 

Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla koca bir yılı daha geride bıraktık. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.
2023 yılının Gökçebey'imize , ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Gökçebey Belediyesi olarak 2022 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık.
Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.
Gökçebey Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Gökçebey'imizi layık olduğuna yakışır bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden biri herşey halk için Gökçebey için felsefesini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Gökçebey'lilerin yararı birinci önceliğimiz olacak.
Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Gökçebey'lilerin çıkarı ve yararı doğrultusunda Sosyal Belediyecilik çalışmalarımızla da, çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.
Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Gökçebey Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Vedat ÖZTÜRK
Gökçebey Belediye Başkanı

#yeniyıl 

Formun Altı

 


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır