Başkanımız Vedat Öztürk' ten Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Mübarek Ramazan bayramı münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında tüm Müslüman aleminin bayramını kutladı.

Başkan Öztürk yayınladığı mesajda “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, Ramazan Bayramına  erişmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Allah tuttuğumuz oruçları, dua ve ibadetlerimizi kabul etsin.

Bayramlar, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli fırsatlardır.

Bu yıl Ramazanımızı ve Ramazan Bayramımızı, içinde bulunduğumuz korona virüs salgını sebebiyle daha farklı şartlarda idrak ettik.Kurduğumuz iftar sofralarında buluşamasak, yan yana olamasak da el ele, gönül gönüle vererek Ramazan Ayı'nın maneviyatını doyasıya yaşadık.Gökçebey Belediyesi olarak, koronavirüs salgını nedeniyle başta temizlik ve dezenfekte çalışmaları olmak üzere çok yoğun bir mesai harcarken, ihtiyaç sahiplerini de unutmadık. Dayanışma ruhu içerisinde hareket ederek, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yanında yer almaya, elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar onlara destek olmaya çalıştık.  Arefe günüyle birlikte 4 günlük Ramazan Bayramı tatili boyunca Sizler ailenizle, sevdiklerinizle huzur içerisinde bir bayram geçirin diye Gökçebey Belediyesi olarak tüm birimlerimizle görev başında, sizlerin hizmetinde olacağız.

Bu zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Sevincin, mutluluğun ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı nice bayramlara ulaşmak temennisiyle bütün hemşehrilerimin, ulusumuzun ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bu bayram evde kalın, sağlıcakla kalın…'’ dedi.


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır